"Всі разом!"Вараська громадська організація

Про нас

Хто ми?

Ми мешканці м.Вараш, які бажають проживати в процвітаючому і розвиненому місті, зручному для праці та відпочинку.
Ми віримо, що розвиток країни в цілому можливий тільки при сталому розвитку місцевих громад і готові долучитися до цього процесу.
Ми розуміємо, що кращим стимулом для влади працювати на розвиток громади є постійний контроль з боку самої громади за діями влади, в тому числі контроль з боку громадських організацій.

Яким чином?

ГО «Всі разом!» знаходить, розглядає та бере участь в грантах та програмах, які дозволяють розвивати інфраструктуру міста.
ГО «Всі разом!» сприяє навчанню своїх членів та жителів міста, шляхом участі в різноманітних освітніх програмах.
ГО «Всі разом!» бере участь в акціях, в тому числі організованими іншими громадськими організаціями, які спрямовані на покращення благоустрою міста.
ГО «Всі разом!» завжди тісно співпрацює та запрошує до співпраці інші громадські організації як м.Кузнецовська, так і України та інших країн, якщо це сприятиме вирішенню завдань, які стоять перед нашою організацією.
ГО «Всі разом!» вносить пропозиції до державних органів, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування у вирішенні питань економічного, соціального та культурного характеру, які мають важливе значення для життя міста.
ГО «Всі разом!» сприяє об’єктивній інформованості населення щодо життєдіяльності міста, шляхом публікації матеріалів в ЗМІ.
ГО «Всі разом!» запрошує всіх соціально активних мешканців м.Вараш небайдужих до його розвитку, долучитись до проектів та програм, що реалізуються нами, шляхом набуття членства в організації або допомоги в якості волонтерів. 

Легальність

Статут організації